Webináře nahrávky

Pracovnělékařské služby po novele

Komplexní přehled povinností zaměstnavatelů v oblasti PLS

Lektor: Mgr. Klára Valentová

Kdykoli dle Vašich časových možností
80 minut
Cena s DPH:
1 924 Kč
Cena bez DPH:
1 590 Kč

SLEVA za více přístupů
Přihlaste se se svým kolegou a oba získáte slevu 10 %.


Pracovnělékařské prohlídky, jejich zajišťování a provádění je dlouhodobě nejvíc diskutovanou oblastí v rámci BOZP. Jejich rozsah závisí na charakteru činnosti zaměstnavatele a kategorizaci jednotlivých prací vykonávaných zaměstnanci. Získejte ucelený přehled povinností a práv zaměstnavatelů, zaměstnanců i poskytovatelů, aktuální legislativy a pravidel v oblasti pracovnělékařských prohlídek, profesního rizika, vedení dokumentace, úhrad za služby, obsahu a formy smluv, lékařských posudků i sankcí vyplývajících ze zákona o ochraně veřejného zdraví, zákona o specifických zdravotních službách a zákona o inspekci práce.

Program:
Přehled právní úpravy a změny po novele
Pracovnělékařské služby – definice, obsah
Poskytovatelé pracovnělékařských služeb a smlouvy se zaměstnavatelem
Povinnosti zaměstnavatele a zaměstnanců
Pracovnělékařské prohlídky, lékařské posudky
Sankce za porušení povinností

Komu je určen:
pro personalisty, interní právníky, vedoucí zaměstnance a statutární zástupce jak v soukromém, tak veřejném sektoru.

  
Nahrávám...
Nahrávka
Nahrávku webináře je možné zhlédnout kdykoli, a to i opakovaně, maximálně však na dvou zařízeních (např. z práce a z domova). Kdykoli je také možné sledování nahrávky přerušit. Přístup není vázán na konkrétní datum a není časově limitován.

Ke sledování nahrávky nepotřebujete žádné speciální vybavení, stačí vám kvalitní připojení k internetu a běžné reproduktory nebo sluchátka. Připojíte se prostřednictvím webového prohlížeče (prokliknete se na zaslaný odkaz) nebo v aplikaci Adobe Connect, která je volně ke stažení.

Osvědčení o absolvování kurzu zasíláme na vyžádání.


Mgr. Klára Valentová
Klára Valentová se specializuje zejména na pracovní právo a ochranu osobních údajů. Oboru ochrany osobních údajů se věnuje přes 20 let a poskytuje služby ve všech oblastech této právní disciplíny. Kromě klientské práce také pravidelně publikuje a účastní se odborných seminářů a konferencí. Je jedním ze zakládajících členů české asociace advokátů specializujících se na pracovní právo - Czech Employment Lawyers Association (CzELA), jejímž hlavním cílem je zvyšovat kvalitu pracovního práva a jeho praktické aplikace na území České republiky. Působila také jako člen pracovní skupiny České bankovní asociace pro ochranu osobních údajů.Aktualizujte předvolby souborů cookie