Webináře nahrávky

Pracovní náplň úředníka a vedoucího úředníka ÚSC

Stanovení druhu a obsahu práce úředníka, jeho zařazení a odměňování

Lektor: Mgr. Slávka Kopačková

Kdykoli dle Vašich časových možností
60 minut
Cena s DPH:
1 924 Kč
Cena bez DPH:
1 590 Kč

SLEVA za více přístupů
Přihlaste se se svým kolegou a oba získáte slevu 10 %.


Správně definovat pracovní náplň v pracovní smlouvě či jmenovacím dekretu je ze strany zaměstnavatele ve veřejné správě nezbytné, protože právě stanovení druhu a obsahu práce je zásadní nejen pro odměňování úředníka, ale i v situacích jako je změna agendy či odvolání za porušení pracovních povinností. Přitom právní postavení úředníka má svá specifika a řídí se několika zákony (zákonem o úřednících ÚSC, novelizovaným zákoníkem práce ad.). Získejte ucelený přehled právní úpravy týkající se postavení úředníků obcí a dalších ÚSC, vzniku jejich pracovního poměru, stanovení pracovní náplně, zařazení a odměňování.

Program:
Postavení úředníka v právní úpravě (vč. judikatury)
Pracovní poměr úředníka a vznik pracovního poměru
Druh práce a pracovní náplň
Informování o obsahu pracovního poměru
Pracovní náplň (vč. odměňování, množství práce a pracovního tempa, pracovních povinností)
Pracovní náplň a speciální zákony
Praktická doporučení k obsahu pracovní náplně, Vzor obsahu pracovní náplně
Význam pracovní náplně

Komu je určen:
zejména starostům a zastupitelům obcí, zaměstnancům obecních a městských úřadů, personalistům.

  
Nahrávám...
Nahrávka
Nahrávku webináře je možné zhlédnout kdykoli, a to i opakovaně, maximálně však na dvou zařízeních (např. z práce a z domova). Kdykoli je také možné sledování nahrávky přerušit. Přístup není vázán na konkrétní datum a není časově limitován.

Ke sledování nahrávky nepotřebujete žádné speciální vybavení, stačí vám kvalitní připojení k internetu a běžné reproduktory nebo sluchátka. Připojíte se prostřednictvím webového prohlížeče (prokliknete se na zaslaný odkaz) nebo v aplikaci Adobe Connect, která je volně ke stažení.

Osvědčení o absolvování kurzu zasíláme na vyžádání.


Mgr. Slávka Kopačková
Mgr. Slávka Kopačková se jako právník celý svůj profesní život věnuje práci pro obce. Zabývá se poradenstvím ve všech právních oblastech a agendách patřících do působnosti obcí, a to jak v přenesené, tak v samostatné působnosti. Má bohaté zkušenosti s tvorbou právních předpisů obce – obecně závazných vyhlášek i nařízení obce, s přípravou zřizovacích listin příspěvkových organizací zřizovaných obcemi a dalších právních úkonů.


Aktualizujte předvolby souborů cookie