Webináře nahrávky

Vysílání zaměstnanců do zahraničí

Co vše musí zaměstnavatel splnit, pokud vysílá své zaměstnance do zahraničí nebo do České republiky?

Lektor: Mgr. Klára Valentová

Kdykoli dle Vašich časových možností
85 minut
Cena s DPH:
1 924 Kč
Cena bez DPH:
1 590 Kč

SLEVA za více přístupů
Přihlaste se se svým kolegou a oba získáte slevu 10 %.

Pro vysílání zaměstnanců v rámci Evropského hospodářského prostoru („EHP“) platí přísná pravidla, která vyplývají zejména ze Směrnice EP a Rady č. 96/71/ES o vysílání pracovníků v rámci poskytování služeb. Česká republika transponovala úpravu směrnice do zákoníku práce a zákona o zaměstnanosti. Úprava v českých právních předpisech se však uplatní pouze na vysílání ze zahraničí do České republiky. Pokud vysílá své zaměstnance v rámci EHP český zaměstnavatel, musí aplikovat právní předpisy státu vyslání a poskytovat zaměstnanci některé, případně i větší část pracovních podmínek podle cizího práva. Získejte komplexní pohled na problematiku vysílání zaměstnanců, v níž se řada českých zaměstnavatelů jen velmi málo orientuje, a informujte se o novinkách, které se na vysílání zaměstnanců uplatní od letošního roku.

Program:
Shrnutí právní úpravy
Přehled otázek souvisejících s vysláním zaměstnanců
Směrnice o vysílání pracovníků
Jak vyslat zaměstnance z České republiky
Jak vyslat zaměstnance do České republiky
Povinnosti zaměstnavatele a zaměstnance při vyslání do zahraničí

Komu je určen:
zástupcům všech odvětví soukromého sektoru, zejména statutárním zástupcům, představitelům vrcholového řízení, vedoucím zaměstnancům, personalistům, interním právníkům a mzdovým účetním.

  
Nahrávám...
Nahrávka
Nahrávku webináře je možné zhlédnout kdykoli, a to i opakovaně, maximálně však na dvou zařízeních (např. z práce a z domova). Kdykoli je také možné sledování nahrávky přerušit. Přístup není vázán na konkrétní datum a není časově limitován.

Ke sledování nahrávky nepotřebujete žádné speciální vybavení, stačí vám kvalitní připojení k internetu a běžné reproduktory nebo sluchátka. Připojíte se prostřednictvím webového prohlížeče (prokliknete se na zaslaný odkaz) nebo v aplikaci Adobe Connect, která je volně ke stažení.

Osvědčení o absolvování kurzu zasíláme na vyžádání.


Mgr. Klára Valentová
Klára Valentová se specializuje zejména na pracovní právo a ochranu osobních údajů. Oboru ochrany osobních údajů se věnuje přes 20 let a poskytuje služby ve všech oblastech této právní disciplíny. Kromě klientské práce také pravidelně publikuje a účastní se odborných seminářů a konferencí. Je jedním ze zakládajících členů české asociace advokátů specializujících se na pracovní právo - Czech Employment Lawyers Association (CzELA), jejímž hlavním cílem je zvyšovat kvalitu pracovního práva a jeho praktické aplikace na území České republiky. Působila také jako člen pracovní skupiny České bankovní asociace pro ochranu osobních údajů.Aktualizujte předvolby souborů cookie