Webináře nahrávky

Benefity od 1. 1. 2024

Jak nastavit zaměstnanecké výhody pro rok 2024 a zrevidovat stávající systémy v souladu s novinkami v konsolidačním balíčku

Lektor: Mgr. Klára Valentová

Kdykoli dle Vašich časových možností
70 minut
Cena s DPH:
1 924 Kč
Cena bez DPH:
1 590 Kč

SLEVA za více přístupů
Přihlaste se se svým kolegou a oba získáte slevu 10 %.


Konsolidační balíček mění podmínky pro poskytování benefitů k 1. 1. 2024. Je proto nezbytné zrevidovat interní směrnice a smlouvy a rozhodnout se, jak efektivně nastavit benefitní systém podle nových daňových pravidel, aby vyhovoval vám i vašim zaměstnancům. Podstatné změny se vás dotknou zejména tehdy, pokud poskytujete zaměstnancům benefity v oblasti volnočasových aktivit, stravování, užívání silničního motorového vozidla, sociální výpomoci nebo pořádáte firemní akce. Zorientujte se v právní úpravě zaměstnaneckých výhod a v nových pravidlech, která přináší konsolidační balíček, abyste se mohli rozhodnout, jak budete ve vztahu ke svým zaměstnancům postupovat.

Program:
Pravidla poskytování benefitů od 1. 1. 2024
Poskytování benefitů tzv. dohodářům a agenturním zaměstnancům
Benefity z pohledu daní a odvodu pojistného
Konkrétní změny v benefitech vycházející z konsolidačního balíčku

Komu je určen:
podnikatelům, statutárním zástupcům společností, majitelům a vrcholovému vedení firem a organizací, personálním ředitelům a personalistům, mzdovým účetním a podnikovým právníkům. Informace jsou přínosné i pro personalisty veřejné správy (Jak hospodařit s FKSP však v nahrávce není zohledněno).

  
Nahrávám...
Nahrávka
Nahrávku webináře je možné zhlédnout kdykoli, a to i opakovaně, maximálně však na dvou zařízeních (např. z práce a z domova). Kdykoli je také možné sledování nahrávky přerušit. Přístup není vázán na konkrétní datum a není časově limitován.

Ke sledování nahrávky nepotřebujete žádné speciální vybavení, stačí vám kvalitní připojení k internetu a běžné reproduktory nebo sluchátka. Připojíte se prostřednictvím webového prohlížeče (prokliknete se na zaslaný odkaz) nebo v aplikaci Adobe Connect, která je volně ke stažení.

Osvědčení o absolvování kurzu zasíláme na vyžádání.


Mgr. Klára Valentová
Klára Valentová se specializuje zejména na pracovní právo a ochranu osobních údajů. Oboru ochrany osobních údajů se věnuje přes 20 let a poskytuje služby ve všech oblastech této právní disciplíny. Kromě klientské práce také pravidelně publikuje a účastní se odborných seminářů a konferencí. Je jedním ze zakládajících členů české asociace advokátů specializujících se na pracovní právo - Czech Employment Lawyers Association (CzELA), jejímž hlavním cílem je zvyšovat kvalitu pracovního práva a jeho praktické aplikace na území České republiky. Působila také jako člen pracovní skupiny České bankovní asociace pro ochranu osobních údajů.Aktualizujte předvolby souborů cookie