Webináře nahrávky

Odměňování v soukromé sféře

Jak vyjednávat se zaměstnancem o mzdě a dodržovat princip rovného zacházení? Co nového přinesla novela zákoníku práce a směrnice EU o transparentnosti odměňování?

Lektor: Mgr. Klára Valentová

Kdykoli dle Vašich časových možností
Cena s DPH:
1 924 Kč
Cena bez DPH:
1 590 Kč

SLEVA za více přístupů
Přihlaste se se svým kolegou a oba získáte slevu 10 %.


Při úpravě mzdy a poskytování různých forem bonusů zaměstnavatelé často chybují, ať již kvůli neznalosti nebo špatné aplikaci příslušné právní úpravy. Navíc ne vždy dodržují principy rovného zacházení a zákazu diskriminace, což se projevuje nejen u výše mzdy, ale i při poskytování dalších plnění. Zorientujte se v zákonných limitech a pravidlech pro odměňování na příkladech z praxe a seznamte se s novou úpravou odměny z dohody podle novely zákoníku práce a se směrnicí EU o transparentnosti odměňování.

Program:
Co je a není mzda: Základní principy odměňování – Minimální mzda – Zaručená mzda – Jak správně upravit mzdu – Formy mzdy – Splatnost a výplata mzdy – Složky mzdy (nárokové vs. nenárokové)
Mzda ve zvláštních případech: Mzda za práci přesčas – Mzda v souvislosti se státními svátky – Povinné mzdové příplatky – Mzda při uplatnění konta pracovní doby – Mzda při výkonu jiné práce
Odměna z dohod o pracích mimo pracovní poměr
Odměna za pracovní pohotovost
Je možné zaměstnance finančně postihovat?
Důsledky nevyplacení mzdy

Komu je určen:
podnikatelům, statutárním orgánům společností, majitelům a vrcholovému vedení firem, personálním ředitelům a personalistům, mzdovým účetním a podnikovým právníkům.

  
Nahrávám...
Nahrávka
Nahrávku webináře je možné zhlédnout kdykoli, a to i opakovaně, maximálně však na dvou zařízeních (např. z práce a z domova). Kdykoli je také možné sledování nahrávky přerušit. Přístup není vázán na konkrétní datum a není časově limitován.

Ke sledování nahrávky nepotřebujete žádné speciální vybavení, stačí vám kvalitní připojení k internetu a běžné reproduktory nebo sluchátka. Připojíte se prostřednictvím webového prohlížeče (prokliknete se na zaslaný odkaz) nebo v aplikaci Adobe Connect, která je volně ke stažení.

Osvědčení o absolvování kurzu zasíláme na vyžádání.


Mgr. Klára Valentová
Klára Valentová se specializuje zejména na pracovní právo a ochranu osobních údajů. Oboru ochrany osobních údajů se věnuje přes 20 let a poskytuje služby ve všech oblastech této právní disciplíny. Kromě klientské práce také pravidelně publikuje a účastní se odborných seminářů a konferencí. Je jedním ze zakládajících členů české asociace advokátů specializujících se na pracovní právo - Czech Employment Lawyers Association (CzELA), jejímž hlavním cílem je zvyšovat kvalitu pracovního práva a jeho praktické aplikace na území České republiky. Působila také jako člen pracovní skupiny České bankovní asociace pro ochranu osobních údajů.Aktualizujte předvolby souborů cookie