Webináře nahrávky

4 výuková videa MS Office: užitečné funkce programů, které využíváme denně

Ty nejlepší funkce a vychytávky MS Office pro uživatele napříč profesemi

Lektor: Ing. et Ing. Jiří Špaček, Ph.D.

Kdykoli dle Vašich časových možností
Cena s DPH:
6 534 Kč
Cena bez DPH:
5 400 Kč

SLEVA za více přístupů
Přihlaste se se svým kolegou a oba získáte slevu 10 %.


Rádi byste své prezentace v PowerPoint vytvářeli na profesionální úrovni? Potřebujete zefektivnit a zrychlit svoji práci v Outlooku, např. při hromadné korespondenci Vašeho pracovního týmu, nebo si usnadnit a zrychlit práci v Excelu třeba pomocí ukotvení odkazů ve vzorcích či kontingenčních tabulek? Pak je balíček videonahrávek s užitečnými tipy pro běžné i pokročilejší uživatele MS Office pro Vás to pravé. Výuková videa posunou Vaši práci na vyšší úroveň a je zcela na Vás, zda zhlédnete všechny výukové programy celé nebo jen po částech a opakovaně se k nim budete podle potřeby vracet.

Program:
Cenově zvýhodněný balíček obsahuje 4 nahrávky webinářů v celkovém rozsahu 4,5 hodin:
Excel
Excel – kontingenční tabulky
Microsoft Outlook
Power Point
Nahrávky webinářů lze zakoupit i jednotlivě. Detailní programy naleznete pod odkazy jednotlivých produktů.

Komu je určen:
Videa jsou určena každému napříč různými profesemi, kdo s MS Office pracuje na denní bázi, ale nemá čas pátrat po různých vychytávkách, které by mu ušetřily čas a zefektivnily a usnadnili práci.

  
Nahrávám...
Nahrávka
Nahrávku webináře je možné zhlédnout kdykoli, a to i opakovaně, maximálně však na dvou zařízeních (např. z práce a z domova). Kdykoli je také možné sledování nahrávky přerušit. Přístup není vázán na konkrétní datum a není časově limitován.

Ke sledování nahrávky nepotřebujete žádné speciální vybavení, stačí vám kvalitní připojení k internetu a běžné reproduktory nebo sluchátka. Připojíte se prostřednictvím webového prohlížeče (prokliknete se na zaslaný odkaz) nebo v aplikaci Adobe Connect, která je volně ke stažení.

Osvědčení o absolvování kurzu zasíláme na vyžádání.


Ing. et Ing. Jiří Špaček, Ph.D.
Ing. et Ing. Jiří Špaček, Ph.D. se již 26 let aktivně věnuje školení Wordu, Excelu, PowerPointu, Outlooku včetně programování maker a reportů na zakázku. Dále se zabývá programy AutoCAD a Revit. Je certifikovaným lektorem dle Národní soustavy kvalifikací Lektor dalšího vzdělávání (75-001-T), držitel několika certifikátů Microsoft Office Specialist, profesionálních certifikací pro programy AutoCAD (je spoluautorem 8 knih) a Revit Architecture. Jeho kurzy prošlo již téměř 14500 spokojených účastníků z více než 930 firem napříč všemi obory.Aktualizujte předvolby souborů cookie