Webináře nahrávky

Používání vozidel zaměstnavatele v pracovněprávních vztazích

Agenda řidičů z pohledu pracovního práva

Lektor: Mgr. Klára Valentová

Kdykoli dle Vašich časových možností
85 minut
Cena s DPH:
1 924 Kč
Cena bez DPH:
1 590 Kč

SLEVA za více přístupů
Přihlaste se se svým kolegou a oba získáte slevu 10 %.


Pokud Vaši zaměstnanci používají vozidla (služební či soukromá) při výkonu své práce, např. při služebních cestách, pak to pro vás jako personalisty znamená spoustu administrativy a na straně zaměstnavatele řadu povinností. Získejte ucelený přehled pracovněprávních předpisů týkajících se školení řidičů, BOZP, lékařských prohlídek, rozvržení pracovní doby, odměňování, cestovních náhrad, užívání služebního vozidla pro soukromé účely, vysílání řidičů do zahraničí a dalších pracovních podmínek řidičů (nejen řidičů z povolání, ale zejména zaměstnanců manažerů a referentů).

Program:
Řidič z povolání vs. zaměstnanec užívající vozidlo při výkonu práce
Bezpečnost práce a školení zaměstnanců
Lékařské prohlídky
Pracovní doba a její rozvržení
Odměňování a cestovní náhrady
Vysílání řidičů v rámci EHP

Komu je určen:
zástupcům všech odvětví soukromého sektoru i zaměstnavatelům ve veřejné sféře, zejména statutárním zástupcům, představitelům vrcholového řízení, vedoucím zaměstnancům, personalistům, interním právníkům a mzdovým účetním.

  
Nahrávám...
Nahrávka
Nahrávku webináře je možné zhlédnout kdykoli, a to i opakovaně, maximálně však na dvou zařízeních (např. z práce a z domova). Kdykoli je také možné sledování nahrávky přerušit. Přístup není vázán na konkrétní datum a není časově limitován.

Ke sledování nahrávky nepotřebujete žádné speciální vybavení, stačí vám kvalitní připojení k internetu a běžné reproduktory nebo sluchátka. Připojíte se prostřednictvím webového prohlížeče (prokliknete se na zaslaný odkaz) nebo v aplikaci Adobe Connect, která je volně ke stažení.

Osvědčení o absolvování kurzu zasíláme na vyžádání.


Mgr. Klára Valentová
Klára Valentová se specializuje zejména na pracovní právo a ochranu osobních údajů. Oboru ochrany osobních údajů se věnuje přes 20 let a poskytuje služby ve všech oblastech této právní disciplíny. Kromě klientské práce také pravidelně publikuje a účastní se odborných seminářů a konferencí. Je jedním ze zakládajících členů české asociace advokátů specializujících se na pracovní právo - Czech Employment Lawyers Association (CzELA), jejímž hlavním cílem je zvyšovat kvalitu pracovního práva a jeho praktické aplikace na území České republiky. Působila také jako člen pracovní skupiny České bankovní asociace pro ochranu osobních údajů.Aktualizujte předvolby souborů cookie