Webináře nahrávky

Praktické aspekty zpracování osobních údajů

Jak nám pomohou základní zásady GDPR při každodenní práci s osobními údaji?

Lektor: Mgr. Bc. Tereza Hošková

Kdykoli dle Vašich časových možností
110 minut
Cena s DPH:
1 924 Kč
Cena bez DPH:
1 590 Kč

SLEVA za více přístupů
Přihlaste se se svým kolegou a oba získáte slevu 10 %.


Nakládání s osobními údaji se v každodenní práci vyhne jen málokdo. Základní právní předpis upravující pravidla zpracování je poměrně rozsáhlý a pro uživatele – právníka i právního laika – místy těžko stravitelný. Získejte praktický návod, jak si za pomoci znalosti základních zásad výrazně usnadnit orientaci v problematice zpracování osobních údajů a jak řádně splnit informační povinnost vůči subjektům údajů. Správnost postupů si ověřte na základě praktických tipů, doporučení a případových studií.Nakládání s osobními údaji se v každodenní práci vyhne jen málokdo. Základní právní předpis upravující pravidla zpracování je poměrně rozsáhlý a pro uživatele – právníka i právního laika – místy těžko stravitelný. Získejte praktický návod, jak si za pomoci znalosti základních zásad výrazně usnadnit orientaci v problematice zpracování osobních údajů a jak řádně splnit informační povinnost vůči subjektům údajů. Správnost postupů si ověřte na základě praktických tipů, doporučení a případových studií.

Program:
Základní zásady a jejich význam pro praxi
Jednotlivé zásady v případových studiích
Aplikace zásady transparentnosti:
Podstata a projevy transparentnosti
Transparentnost v praxi
Plnění informační povinnosti vůči subjektům údajů se zaměřením na způsob, formu, dostupnost a obsah informace

Komu je určen:
všem, kdo nakládají s osobními údaji, zejména pak těm, kteří pomáhají určovat, zda a jak budou data zpracována, a to jak v soukromém, tak ve veřejném sektoru.

  
Nahrávám...
Nahrávka
Nahrávku webináře je možné zhlédnout kdykoli, a to i opakovaně, maximálně však na dvou zařízeních (např. z práce a z domova). Kdykoli je také možné sledování nahrávky přerušit. Přístup není vázán na konkrétní datum a není časově limitován.

Ke sledování nahrávky nepotřebujete žádné speciální vybavení, stačí vám kvalitní připojení k internetu a běžné reproduktory nebo sluchátka. Připojíte se prostřednictvím webového prohlížeče (prokliknete se na zaslaný odkaz) nebo v aplikaci Adobe Connect, která je volně ke stažení.

Osvědčení o absolvování kurzu zasíláme na vyžádání.


Mgr. Bc. Tereza Hošková
Mgr. Bc. Tereza Hošková je vedoucím advokátem v advokátní kanceláři Weinhold Legal, kde působí již od roku 2013. Ve své praxi se zaměřuje zejména na ochranu osobních údajů, veřejné zakázky, korporátní a smluvní právo. Přednáškové a lektorské činnosti se věnuje dlouhodobě.


Aktualizujte předvolby souborů cookie