Semináře prezenční

Průvodce projektovým managementem krok za krokem

Jak být platným členem projektového týmu a efektivně řešit zadané úkoly

Lektor: Ing. Martin Januška Ph.D.

Cena s DPH:
5 917 Kč
Cena bez DPH:
4 890 Kč

SLEVA za více přístupů
Přihlaste se se svým kolegou a oba získáte slevu 10 %.

Členové projektových týmů se na semináři Průvodce projektovým managementem naučí rozlišovat priority jednotlivých kroků a důležitost konkrétních úkolů, a získají širší rozhled v rámci realizace celého projektu.

Nedílnou součástí projektového managementu je vypracování plánu projektu, proto v rámci semináře bude probírán např. časový plán projektu na modelu Ganttova diagramu a metody kritické cesty. Pozornost bude rovněž věnována řízení rizik a metodám vyhodnocování projektu.

Seminář bude zakončen řešením případové studie, která bude probrané okruhy demonstrovat na konkrétních příkladech z praxe.

Získat přehled o principech projektového řízení, seznámit se s průběhem samotného projektu a správně chápat provázanost jednotlivých činností patří mezi nezbytné předpoklady každého člena projektového týmu. Jen v případě, že všichni členové projektového týmu vědí přesně, jaké úkoly jsou od nich očekávány, a umějí je podle zadání správně zpracovat, může být projekt dokončen včas a splnit požadovaná očekávání.

Program:

Komu je určen:

Seminář Průvodce projektovým managementem je úzce zaměřen na potřeby členů projektových týmů a začínajících manažerů menších projektů. Seminář je vhodný jak pro zaměstnance komerčních společností, tak i pro všechny zájemce z veřejné správy.

  
Nahrávám...
Konferenční centrum hotelu Globus, Praha
Seminář se koná v konferenčním centru hotelu Globus v Praze 4, Gregorova 2115/10, 148 00.

Výhody konferenčního centra:

Dopravní spojení k hotelu Globus:
Doprava metrem: stanice metra C Roztyly, výstup směr Ryšavého ulice, Horní Roztyly a dále podle směrových tabulí hotelu Globus (cca 5 minut pěšky).
Doprava autem: sjezd z D 1, exit 1

Našim klientům nabízíme možnost zprostředkovat ubytování v rámci pořádané akce. Přání klienta řešíme individuálně. V případě zájmu o bližší informace prosím kontaktujte náš zákaznický servis na tel. 601 281 281 či e-mailem info@delego.cz

                                        
                   
                               


                  
Ing. Martin Januška Ph.D.

Ing. Martin Januška Ph.D. je v současné době zaměstnán na katedře podnikového managementu ZČU. Doktorát získal v oboru řízení technologických procesů. Aktivně se podílí na přípravě a realizaci projektů.
Aktualizujte předvolby souborů cookie