Webináře nahrávky

Změny u dohod o provedení práce od 1.7.2024 a 1.1.2025

Jak administrovat DPP a na co se připravit

Lektor: Mgr. Klára Valentová

Kdykoli dle Vašich časových možností
45 minut
Cena s DPH:
1 924 Kč
Cena bez DPH:
1 590 Kč

SLEVA za více přístupů
Přihlaste se se svým kolegou a oba získáte slevu 10 %.

Zaměstnáváte-li osoby na základě dohod o provedení práce, pak tyto dohody musíte od 1. 7. 2024 hlásit na příslušnou správu sociálního zabezpečení. Je potřeba nahlásit nejen všechny červencové dohody (nejpozději do 20. srpna), ale také zpětně starší dohody, které dosud platí. Navíc do 1. 1. 2025 je nezbytné se připravit na zásadní změny v odvodech pojistného z těchto dohod. Nahrávka webináře Vám poskytne nejen přehled těchto změn, ale zejm. konkrétní návody, např. jak a kdy podat hlášení, jak vyplnit výkaz příjmů k DPP či jak uplatňovat režim oznámené dohody pro odvod na sociálním a zdravotním pojištění.

Program:
Shrnutí právní úpravy DPP
Změny od 1. 7. 2024
Evidence DPP
Oznámení nástupu a skončení zaměstnání u DPP
Nepřihlášený zaměstnavatel
Výkaz DPP
Změny od 1. 1. 2025
Odvody na sociální a zdravotní pojištění
Režim oznámené dohody a podmínky jeho uplatňování
Základní režim

Komu je určen:
zástupcům všech odvětví soukromého sektoru i zaměstnavatelům ve veřejné sféře, zejména statutárním zástupcům, představitelům vrcholového řízení, vedoucím zaměstnancům, personalistům, interním právníkům a mzdovým účetním.

  
Nahrávám...
Nahrávka
Nahrávku webináře je možné zhlédnout kdykoli, a to i opakovaně, maximálně však na dvou zařízeních (např. z práce a z domova). Kdykoli je také možné sledování nahrávky přerušit. Přístup není vázán na konkrétní datum a není časově limitován.

Ke sledování nahrávky nepotřebujete žádné speciální vybavení, stačí vám kvalitní připojení k internetu a běžné reproduktory nebo sluchátka. Připojíte se prostřednictvím webového prohlížeče (prokliknete se na zaslaný odkaz) nebo v aplikaci Adobe Connect, která je volně ke stažení.

Osvědčení o absolvování kurzu zasíláme na vyžádání.


Mgr. Klára Valentová
Klára Valentová se specializuje zejména na pracovní právo a ochranu osobních údajů. Oboru ochrany osobních údajů se věnuje přes 20 let a poskytuje služby ve všech oblastech této právní disciplíny. Kromě klientské práce také pravidelně publikuje a účastní se odborných seminářů a konferencí. Je jedním ze zakládajících členů české asociace advokátů specializujících se na pracovní právo - Czech Employment Lawyers Association (CzELA), jejímž hlavním cílem je zvyšovat kvalitu pracovního práva a jeho praktické aplikace na území České republiky. Působila také jako člen pracovní skupiny České bankovní asociace pro ochranu osobních údajů.Aktualizujte předvolby souborů cookie