Webináře nahrávky

Personální agenda tajemníka na obecním úřadě: vybrané zákonné postupy v praxi

Zvýhodněný balíček 3 nahrávek webinářů: Pracovní náplň úředníka a vedoucího úředníka ÚSC – Specifika vzniku a zániku pracovního poměru úředníka obce – Odměňování členů zastupitelstev obcí a měst po novele zákona o obcích od 1. 1. 2024

Lektor: Mgr. Slávka Kopačková , Mgr. Bc. Tomáš Auer

Kdykoli dle Vašich časových možností
3,5 hodiny
Cena s DPH:
4 622 Kč
Cena bez DPH:
3 820 Kč

SLEVA za více přístupů
Přihlaste se se svým kolegou a oba získáte slevu 10 %.

Nahrávky webinářů lze zakoupit i jednotlivě. Detailní programy naleznete pod odkazy jednotlivých produktů.

Získejte za zvýhodněnou cenu balíček tří nahrávek webinářů, které jsou určeny zejména personalistům a tajemníkům městských a obecních úřadů. Nahrávky Vám usnadní správně definovat pracovní náplň v pracovní smlouvě či jmenovacím dekretu, získáte přehled povinností při vypsání výběrového řízení a přijímání zaměstnance na pozici, kterou má vykonávat úředník ÚSC podle zákona o úřednících, upozorní na náležitosti pracovní smlouvy a specifika při rozvázání pracovního poměru, odvolání úředníka a nároku na odstupné. Seznamte se se zásadními změnami, které musíte v souvislosti s novelou zákona o obcích implementovat do své obce z hlediska odměňování, a to nejen co se stanovení výše odměny týče. Je zcela na Vás, zda zhlédnete všechny najednou nebo jen po částech a opakovaně se k nim budete podle potřeby vracet.

Program:
Cenově zvýhodněný balíček obsahuje 3 nahrávky webinářů v celkovém rozsahu 3,5 hodin:
Pracovní náplň úředníka a vedoucího úředníka ÚSC
Specifika vzniku a zániku pracovního poměru úředníka obce
Odměňování členů zastupitelstev obcí a měst po novele zákona o obcích od 1. 1. 2024

Komu je určen:
personalistům, mzdovým účetním, tajemníkům a vedoucím zaměstnancům městských a obecních úřadů.

  
Nahrávám...
Nahrávka
Nahrávku webináře je možné zhlédnout kdykoli, a to i opakovaně, maximálně však na dvou zařízeních (např. z práce a z domova). Kdykoli je také možné sledování nahrávky přerušit. Přístup není vázán na konkrétní datum a není časově limitován.

Ke sledování nahrávky nepotřebujete žádné speciální vybavení, stačí vám kvalitní připojení k internetu a běžné reproduktory nebo sluchátka. Připojíte se prostřednictvím webového prohlížeče (prokliknete se na zaslaný odkaz) nebo v aplikaci Adobe Connect, která je volně ke stažení.

Osvědčení o absolvování kurzu zasíláme na vyžádání.


Mgr. Slávka Kopačková
Mgr. Slávka Kopačková se jako právník celý svůj profesní život věnuje práci pro obce. Zabývá se poradenstvím ve všech právních oblastech a agendách patřících do působnosti obcí, a to jak v přenesené, tak v samostatné působnosti. Má bohaté zkušenosti s tvorbou právních předpisů obce – obecně závazných vyhlášek i nařízení obce, s přípravou zřizovacích listin příspěvkových organizací zřizovaných obcemi a dalších právních úkonů.


Mgr. Bc. Tomáš Auer
Mgr. Bc. Tomáš Auer je advokátem KVB advokátní kanceláře, která se zaměřuje na poskytování právních služeb pro obce a města z celé České republiky. Mimo jiné se spolupodílí na chodu Poradny pro obce Svazu měst a obcí ČR. Mezi jeho specializaci tak patří takřka vše, co obce běžně řeší, tedy od agendy smluvních vztahů, veřejné zakázky, odpadové hospodářství až např. ke správnímu řízení.


Aktualizujte předvolby souborů cookie