Webináře nahrávky

Cestovní náhrady v roce 2024

Druhy cestovních náhrad – Náhrada jízdních výdajů – Silniční motorové vozidlo – Zahraniční pracovní cesta – Přepočet měn

Lektor: Ing. Christian Žmolík

Kdykoli dle Vašich časových možností
60 minut
Cena s DPH:
1 924 Kč
Cena bez DPH:
1 590 Kč

SLEVA za více přístupů
Přihlaste se se svým kolegou a oba získáte slevu 10 %.

Nahrávka webináře Vás stručně provede praktickým plněním náležitostí spojených s výplatou cestovních náhrad v roce 2024. Ujasníte si, kdy a jakou náhradu je zaměstnavatel povinen poskytnout zaměstnanci při pracovní cestě. Obdržíte návod, jak postupovat při vlastním výpočtu náhrad (PHM, stravné, ubytování), a to jak při tuzemské, tak i zahraniční pracovní cestě. Naučíte se řešit specifické případy jako je například krácení stravného u zaměstnance, a to i s ohledem na daňové konsekvence.

Program:
Právní předpisy v oblasti cestovních náhrad včetně připravovaných novel
Daňová uznatelnost CN
Definice pracovní cesty
Druhy cestovních náhrad a podmínky pro jejich vyplácení
- Stravné
- Výdaje za ubytování
- Jízdní výdaje
- Nutné vedlejší výdaje
Tuzemská a zahraniční pracovní cesta – rozdíly při poskytování cestovních náhrad
Přepočet měn
Vypořádání zálohy na pracovní cestu (přeplatek, doplatek)

Komu je určen:
vedení společností, personalistům, účetním, auditorům, office managerům a všem, kteří ve své profesi řeší cestovní náhrady.

  
Nahrávám...
Nahrávka
Nahrávku webináře je možné zhlédnout kdykoli, a to i opakovaně, maximálně však na dvou zařízeních (např. z práce a z domova). Kdykoli je také možné sledování nahrávky přerušit. Přístup není vázán na konkrétní datum a není časově limitován.

Ke sledování nahrávky nepotřebujete žádné speciální vybavení, stačí vám kvalitní připojení k internetu a běžné reproduktory nebo sluchátka. Připojíte se prostřednictvím webového prohlížeče (prokliknete se na zaslaný odkaz) nebo v aplikaci Adobe Connect, která je volně ke stažení.

Osvědčení o absolvování kurzu zasíláme na vyžádání.


Ing. Christian Žmolík

Ing. Christian Žmolík působil delší dobu jako metodik daně z příjmů právnických osob ve státní správě. Nyní je zaměstnán v soukromé poradenské společnosti ABC.TAXES, s.r.o. Zkušený lektor s bohatou publikační činností. Specializuje se především na problematiku daně z příjmů právnických osob, cestovních náhrad, investičních pobídek a daně silniční.Aktualizujte předvolby souborů cookie