Webináře nahrávky

Doručování po novele zákoníku práce

Nová pravidla pro elektronické doručování písemností zaměstnanci i zaměstnavateli od 1. 10. 2023

Lektor: Mgr. Klára Valentová

Kdykoli dle Vašich časových možností
60 minut
Cena s DPH:
1 924 Kč
Cena bez DPH:
1 590 Kč

SLEVA za více přístupů
Přihlaste se se svým kolegou a oba získáte slevu 10 %.


Novela zákoníku práce významně změnila pravidla pro doručování písemností zaměstnancům a zaměstnavateli. Změny vedou k usnadnění elektronického doručování, ale pouze za splnění stanovených podmínek. Seznamte se s novými postupy doručování v pracovněprávních vztazích. Získejte upozornění na aktuální změny a rizika při jednotlivých způsobech doručování, včetně uvedení praktických příkladů.

Program:
Jaké dokumenty řadíme mezi písemnosti
Pravidla pro doručování písemností zaměstnanci
Pravidla pro doručování písemností zaměstnavateli
Elektronické uzavírání smluv
Doporučení

Komu je určen:
pro soukromou i veřejnou sféru, zejména pro personalisty, mzdové účetní, interní právníky a všechny vedoucí pracovníky či statutární zástupce firem a organizací.

  
Nahrávám...
Nahrávka
Nahrávku webináře je možné zhlédnout kdykoli, a to i opakovaně, maximálně však na dvou zařízeních (např. z práce a z domova). Kdykoli je také možné sledování nahrávky přerušit. Přístup není vázán na konkrétní datum a není časově limitován.

Ke sledování nahrávky nepotřebujete žádné speciální vybavení, stačí vám kvalitní připojení k internetu a běžné reproduktory nebo sluchátka. Připojíte se prostřednictvím webového prohlížeče (prokliknete se na zaslaný odkaz) nebo v aplikaci Adobe Connect, která je volně ke stažení.

Osvědčení o absolvování kurzu zasíláme na vyžádání.


Mgr. Klára Valentová
Klára Valentová se specializuje zejména na pracovní právo a ochranu osobních údajů. Oboru ochrany osobních údajů se věnuje přes 20 let a poskytuje služby ve všech oblastech této právní disciplíny. Kromě klientské práce také pravidelně publikuje a účastní se odborných seminářů a konferencí. Je jedním ze zakládajících členů české asociace advokátů specializujících se na pracovní právo - Czech Employment Lawyers Association (CzELA), jejímž hlavním cílem je zvyšovat kvalitu pracovního práva a jeho praktické aplikace na území České republiky. Působila také jako člen pracovní skupiny České bankovní asociace pro ochranu osobních údajů.Aktualizujte předvolby souborů cookie