Webináře nahrávky

Home office po novele zákoníku práce

Nová pravidla a povinnosti zaměstnavatele – Práva zaměstnanců při výkonu práce z domova – Náhrada nákladů – Povinná dokumentace – Pracovní doba – BOZP

Lektor: Mgr. Klára Valentová

Kdykoli dle Vašich časových možností
70 minut
Cena s DPH:
1 924 Kč
Cena bez DPH:
1 590 Kč

SLEVA za více přístupů
Přihlaste se se svým kolegou a oba získáte slevu 10 %.


Stala se práce na dálku běžnou součástí výkonu práce Vašich zaměstnanců? Pak je nezbytné vědět, že novela zákoníku práce přinesla do personální praxe zaměstnavatelů řadu důležitých změn, mezi něž patří i přísnější a podrobnější pravidla pro home office, a to jak práce z domova, tak i dalších (méně častých) forem distančního výkonu práce. Seznamte se s novinkami a přenastavte postupy v personální praxi v souladu s novelou. Výklad je doprovázen praktickými příklady pro snazší aplikaci nové právní úpravy do každodenní praxe zaměstnavatelů.

Program:
Srovnání původní úpravy výkonu práce na dálku vs. novely
Výhody, nevýhody a rizika práce z domova
Pracovní doba při výkonu práce z domova
Zajištění BOZP a šetření pracovních úrazů
Požadavky na domácí pracoviště
Náhrada nákladů vzniklých při výkonu práce z domova
Dokumentace při zavedení práce z domova
Sankce za porušení nových pravidel

Komu je určen:
zástupcům všech odvětví soukromého sektoru i zaměstnavatelům ve veřejné sféře, zejména statutárním zástupcům, představitelům vrcholového řízení, vedoucím zaměstnancům, personalistům, interním právníkům a mzdovým účetním.

  
Nahrávám...
Nahrávka
Nahrávku webináře je možné zhlédnout kdykoli, a to i opakovaně, maximálně však na dvou zařízeních (např. z práce a z domova). Kdykoli je také možné sledování nahrávky přerušit. Přístup není vázán na konkrétní datum a není časově limitován.

Ke sledování nahrávky nepotřebujete žádné speciální vybavení, stačí vám kvalitní připojení k internetu a běžné reproduktory nebo sluchátka. Připojíte se prostřednictvím webového prohlížeče (prokliknete se na zaslaný odkaz) nebo v aplikaci Adobe Connect, která je volně ke stažení.

Osvědčení o absolvování kurzu zasíláme na vyžádání.


Mgr. Klára Valentová
Klára Valentová se specializuje zejména na pracovní právo a ochranu osobních údajů. Oboru ochrany osobních údajů se věnuje přes 20 let a poskytuje služby ve všech oblastech této právní disciplíny. Kromě klientské práce také pravidelně publikuje a účastní se odborných seminářů a konferencí. Je jedním ze zakládajících členů české asociace advokátů specializujících se na pracovní právo - Czech Employment Lawyers Association (CzELA), jejímž hlavním cílem je zvyšovat kvalitu pracovního práva a jeho praktické aplikace na území České republiky. Působila také jako člen pracovní skupiny České bankovní asociace pro ochranu osobních údajů.Aktualizujte předvolby souborů cookie