Webinář je online kurz, který můžete absolvovat pohodlně u svého PC.

Registrace

Na webinář se můžete přihlásit písemně prostřednictvím našich webových stránek, e-mailu, faxu nebo odesláním objednávky na naši adresu.

Pokud budete objednávat webinář prostřednictvím webových stránek, obratem obdržíte potvrzení o přijetí objednávky. Potvrzení účasti Vám bude zasláno e-mailem společně se zálohovou fakturou a přihlašovacími údaji do virtuální webinární místnosti.

Pokud budete webinář objednávat prostřednictvím e-mailu, faxu nebo odesláním objednávky na naši adresu, obdržíte potvrzení účasti společně se zálohovou fakturou a přihlašovacími údaji e-mailem do 3 pracovních dnů od obdržení objednávky. Pokud Vám potvrzení účasti v této lhůtě nebude doručeno, kontaktujte prosím náš zákaznický servis pro ověření zadané objednávky.

V případě jakýchkoli dotazů kontaktujte náš zákaznický servis, který Vám ochotně poskytne další informace.


Cena služeb

Účastnický poplatek zahrnuje účast na online přednášce, možnost kladení otázek prostřednictvím chatu (lektor zodpoví ve druhé části webináře) a zaslání prezentace následující den po ukončení webináře.

Uvedená cena webináře nezahrnuje DPH ve výši 21 %. DPH bude připočteno k ceně webináře dle standardních účetních zvyklostí.

Při účasti dvou nebo více osob z jedné firmy má každý účastník nárok na slevu 15 % z ceny webináře.


Způsob úhrady

Účastnický poplatek je nutné uhradit před konáním webináře na základě zálohové faktury, která Vám bude zaslána na zadaný e-mail. Po její úhradě obdržíte fakturu (daňový doklad). Tento doklad Vám bude zaslán v elektronické podobě. Tištěnou fakturu Vám zašleme pouze na vyžádání.


Zrušení účasti

Svoji účast můžete zrušit nejpozději 5 kalendářních dnů před zahájením webináře. V takovém případě Vám bude účtován storno poplatek 30 % z ceny účastnického poplatku. Zrušíte-li svoji účast později, celá částka propadá. Vždy máte možnost delegovat za sebe náhradního účastníka, o této změně je však nutné informovat náš zákaznický servis.

Potřebné technické vybavení

Pokud si chcete ověřit, zda Váš počítač splňuje všechny požadavky pro připojení do virtuální učebny, využijte tento link: http://www.delego.cz/test_webinare.php

Instruktážní nahrávku můžete shlédnout zde: https://delego.adobeconnect.com/p7hfyu8efit/

V případě, že jste zjistili, že se vyskytl problém, napište nám na info@delego.cz a naše IT oddělení Vám zašle návod, jak vzniklou situaci vyřešit.

UPOZORŇUJEME, že vzhledem k ukončení podpory Windows XP nemůžeme klientům využívajícím Windows XP zaručit bezproblémovou funkčnost. Doporučujeme, aby naši klienti měli nainstalován systém Windows Vista, Window 7 či Windows 8.

K přihlášení do virtuální webinární místnosti slouží přihlašovací údaje, které Vám zašleme e-mailem. Webinární místnost bude zpřístupněna 30 minut před zahájením webináře.